Contact

Contact opnemen kan via:

RESOC/SERR Midden-West-Vlaanderen
Spanjestraat 141
8800 Roeselare
tel: 051 27 55 56
e-mail: resoc.middenwvl@west-vlaanderen.be

Voorzitter RESOC : Hendrik Verkest
Ondervoorzitter RESOC: Michel Soubry, Manu De Meester, Mario Snaet

Team

Julie Verhooghe – Coördinator

  051 26 14 44
      0494 53 54 75
   julie.verhooghe@west-vlaanderen.be

Chris De Meulemeester – Secretaris RESOC

  0477 67 51 23
   chris.de_meulemeester@west-vlaanderen.be

Yves Vercruysse – Regisseur Sociale economie

  051 27 55 53
      0475 78 18 53 
   yves.vercruysse@west-vlaanderen.be

Stephanie Worm - Projectmedewerker Detailhandel en Ondernemersschap

  051 27 55 56
      0475 78 17 90
   stephanie.worm@west-vlaanderen.be

Ward Vandepitte – Administratief medewerker

  051 27 55 56
   ward.vandepitte@west-vlaanderen.be

George Al-Assaf - Administratief medewerker

    george.Al-assaf@west-vlaanderen.be